Round 1 on 2020/01/12 at 10:30
No. Team Team Res. : Res.
1   ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ   ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 3 : 4
2   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΤΕ   ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΥΔΡΑΣ : 3
3   Α.Ε.Κ.   ΑΣ ΠΕΡΑ :
4   ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ   Ο.Π.Α. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8F : 0F
5   ΠΜΚ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΩΝ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ   ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 : 7
Round 2 on 2020/01/19 at 10:30
No. Team Team Res. : Res.
1   ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ   ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ  4 : 4
2   Ο.Π.Α. ΧΟΛΑΡΓΟΥ   ΠΜΚ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΩΝ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ  6 :
3   ΑΣ ΠΕΡΑ   ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ  3 :
4   ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΥΔΡΑΣ   Α.Ε.Κ.  1½ :  5½
5   ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΤΕ  5½ :
Round 3 on 2020/01/26 at 10:30
No. Team Team Res. : Res.
1   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΤΕ   ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ  1 :
2   Α.Ε.Κ.   ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  5½ :  2½
3   ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ   ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΥΔΡΑΣ  6½ :
4   ΠΜΚ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΩΝ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ   ΑΣ ΠΕΡΑ  3½ : 4½ 
5   ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ   Ο.Π.Α. ΧΟΛΑΡΓΟΥ  3½ :  
Round 4 on 2020/02/02 at 10:30
No. Team Team Res. : Res.
1   ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ   Ο.Π.Α. ΧΟΛΑΡΓΟΥ  2 :
2   ΑΣ ΠΕΡΑ   ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ  4½ : 3½ 
3   ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΥΔΡΑΣ   ΠΜΚ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΩΝ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ  5 :  
4   ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ   ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ  3 :
5   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΤΕ   Α.Ε.Κ.   0  :  
Round 5 on 2020/02/09 at 10:30
No. Team Team Res. : Res.
1   Α.Ε.Κ.   ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ  5½ :  
2   ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΤΕ   8F  : 0F 
3   ΠΜΚ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΩΝ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ   ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  4 :
4   ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ   ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΥΔΡΑΣ  3½ :
5   Ο.Π.Α. ΧΟΛΑΡΓΟΥ   ΑΣ ΠΕΡΑ  3½ :  
Round 6 on 2020/02/16 at 10:30
No. Team Team Res. : Res.
1   ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ   ΑΣ ΠΕΡΑ  0 :
2   ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΥΔΡΑΣ   Ο.Π.Α. ΧΟΛΑΡΓΟΥ  1½ : 6½ 
3   ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ   ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ  2½ :
4   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΤΕ   ΠΜΚ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΩΝ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ  3 : 4½ 
5   Α.Ε.Κ.   ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ  5½ :  
Round 7 on 2020/02/23 at 10:30
No. Team Team Res. : Res.
1   ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ   ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ   :  
2   ΠΜΚ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΩΝ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ   Α.Ε.Κ.   :  
3   ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΤΕ   :  
4   Ο.Π.Α. ΧΟΛΑΡΓΟΥ   ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ   :  
5   ΑΣ ΠΕΡΑ   ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΥΔΡΑΣ   :  
Round 8 on 2020/03/08 at 10:30
No. Team Team Res. : Res.
1   ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ   ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΥΔΡΑΣ   :  
2   ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ   ΑΣ ΠΕΡΑ   :  
3   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΤΕ   Ο.Π.Α. ΧΟΛΑΡΓΟΥ   :  
4   Α.Ε.Κ.   ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ   :  
5   ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ   ΠΜΚ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΩΝ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ   :  
Round 9 on 2020/03/22 at 10:30
No. Team Team Res. : Res.
1   ΠΜΚ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΩΝ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ   ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ   :  
2   ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ   ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ   :  
3   Ο.Π.Α. ΧΟΛΑΡΓΟΥ   Α.Ε.Κ.   :  
4   ΑΣ ΠΕΡΑ   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΤΕ   :  
5   ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΥΔΡΑΣ   ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ   :

 

Βαθμολογία  6ος Γύρος

 

 

Πίνακας Κατάταξης

Κατ. Α/Α Ομάδα Παρτίδες   +    =    -   ΚΙ1   ΚΙ2   ΚΙ3 
1 3 Α.Ε.Κ. 6 6 0 0 12 0 34,0
2 4 ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 6 5 0 1 10 0 35,0
3 8 ΑΣ ΠΕΡΑ 6 4 0 2 8 2 28,0
4 7 Ο.Π.Α. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 6 4 0 2 8 0 26,5
5 6 ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6 3 1 2 7 0 26,5
6 10 ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 6 2 1 3 5 0 18,5
7 5 ΠΜΚ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΩΝ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ 6 2 0 4 4 0 17,5
8 1 ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 6 1 0 5 2 0 19,5
9 9 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΥΔΡΑΣ 6 1 0 5 2 0 14,0
10 2 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΤΕ 6 1 0 5 2 0 10,5

 Απο: Chessresults