Round 1 on 2020/01/12 at 10:30
No. Team Team Res. Res.
1   ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ   ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ    
2   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΤΕ   ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΥΔΡΑΣ    
3   Α.Ε.Κ.   ΑΣ ΠΕΡΑ    
4   ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ   Ο.Π.Α. ΧΟΛΑΡΓΟΥ    
5   ΠΜΚ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΩΝ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ   ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ    
Round 2 on 2020/01/19 at 10:30
No. Team Team Res. Res.
1   ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ   ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ    
2   Ο.Π.Α. ΧΟΛΑΡΓΟΥ   ΠΜΚ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΩΝ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ    
3   ΑΣ ΠΕΡΑ   ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ    
4   ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΥΔΡΑΣ   Α.Ε.Κ.    
5   ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΤΕ    
Round 3 on 2020/01/26 at 10:30
No. Team Team Res. Res.
1   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΤΕ   ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ    
2   Α.Ε.Κ.   ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ    
3   ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ   ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΥΔΡΑΣ    
4   ΠΜΚ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΩΝ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ   ΑΣ ΠΕΡΑ    
5   ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ   Ο.Π.Α. ΧΟΛΑΡΓΟΥ    
Round 4 on 2020/02/02 at 10:30
No. Team Team Res. Res.
1   ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ   Ο.Π.Α. ΧΟΛΑΡΓΟΥ    
2   ΑΣ ΠΕΡΑ   ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ    
3   ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΥΔΡΑΣ   ΠΜΚ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΩΝ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ    
4   ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ   ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ    
5   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΤΕ   Α.Ε.Κ.    
Round 5 on 2020/02/09 at 10:30
No. Team Team Res. Res.
1   Α.Ε.Κ.   ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ    
2   ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΤΕ    
3   ΠΜΚ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΩΝ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ   ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ    
4   ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ   ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΥΔΡΑΣ    
5   Ο.Π.Α. ΧΟΛΑΡΓΟΥ   ΑΣ ΠΕΡΑ    
Round 6 on 2020/02/16 at 10:30
No. Team Team Res. Res.
1   ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ   ΑΣ ΠΕΡΑ    
2   ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΥΔΡΑΣ   Ο.Π.Α. ΧΟΛΑΡΓΟΥ    
3   ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ   ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ    
4   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΤΕ   ΠΜΚ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΩΝ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ    
5   Α.Ε.Κ.   ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ    
Round 7 on 2020/02/23 at 10:30
No. Team Team Res. Res.
1   ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ   ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ    
2   ΠΜΚ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΩΝ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ   Α.Ε.Κ.    
3   ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΤΕ    
4   Ο.Π.Α. ΧΟΛΑΡΓΟΥ   ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ    
5   ΑΣ ΠΕΡΑ   ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΥΔΡΑΣ    
Round 8 on 2020/02/23 at 10:30
No. Team Team Res. Res.
1   ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ   ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΥΔΡΑΣ    
2   ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ   ΑΣ ΠΕΡΑ    
3   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΤΕ   Ο.Π.Α. ΧΟΛΑΡΓΟΥ    
4   Α.Ε.Κ.   ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ    
5   ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ   ΠΜΚ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΩΝ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ    
Round 9 on 2020/03/22 at 10:30
No. Team Team Res. Res.
1   ΠΜΚ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΩΝ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ   ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ    
2   ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ   ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ    
3   Ο.Π.Α. ΧΟΛΑΡΓΟΥ   Α.Ε.Κ.    
4   ΑΣ ΠΕΡΑ   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΤΕ    
5   ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΥΔΡΑΣ   ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  

from: Chessresults