Aπό chess-results.com

Round 1 on 2019/01/13 at 10:30
No. Team Team Res. : Res.
1   Ο.Π.Α ΧΟΛΑΡΓΟΥ   ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6 : 2
2   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΤΕ   ΣΟ ΑΓΙΑΣΒΑΡΒΑΡΑΣ 4 : 4
3   ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΥΔΡΑΣ    ΑΣ ΠΕΡΑ 0 : 4
4   ΠΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ   ΠΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΟΛ. ΣΤΕΓΗ :
5   ΚΕΝΤΡΟ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ ΟΜΙΛΙΩΝ   bye   :  
Round 2 on 2019/01/20 at 10:30
No. Team Team Res. : Res.
1   ΑΣ ΠΕΡΑ   ΠΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 : 5
2   ΣΟ ΑΓΙΑΣΒΑΡΒΑΡΑΣ   ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΥΔΡΑΣ  : 0
3   ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΤΕ : ½
4   ΚΕΝΤΡΟ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ ΟΜΙΛΙΩΝ   Ο.Π.Α ΧΟΛΑΡΓΟΥ :
5   ΠΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΟΛ. ΣΤΕΓΗ   bye   :

 

 

Round 3 on 2019/01/27 at 10:30
No. Team Team Res. : Res.
1   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΤΕ   ΚΕΝΤΡΟ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ ΟΜΙΛΙΩΝ :
2   ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΥΔΡΑΣ    ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ :
3   ΠΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ   ΣΟ ΑΓΙΑΣΒΑΡΒΑΡΑΣ 3 :
4   ΠΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΟΛ. ΣΤΕΓΗ   ΑΣ ΠΕΡΑ 5 : 3
5   Ο.Π.Α ΧΟΛΑΡΓΟΥ   bye   :  
Round 4 on 2019/02/03 at 10:30
No. Team Team Res. : Res.
1   ΣΟ ΑΓΙΑΣΒΑΡΒΑΡΑΣ   ΠΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΟΛ. ΣΤΕΓΗ : 6
2   ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ   ΠΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 4 : 4
3   ΚΕΝΤΡΟ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ ΟΜΙΛΙΩΝ   ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΥΔΡΑΣ  5 : 3
4   Ο.Π.Α ΧΟΛΑΡΓΟΥ   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΤΕ 8 : 0
5   ΑΣ ΠΕΡΑ   bye   :  
Round 5 on 2019/02/10 at 10:30
No. Team Team Res. : Res.
1   ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΥΔΡΑΣ    Ο.Π.Α ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1 : 7
2   ΠΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ   ΚΕΝΤΡΟ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ ΟΜΙΛΙΩΝ 4 :
3   ΠΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΟΛ. ΣΤΕΓΗ   ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ :
4   ΑΣ ΠΕΡΑ   ΣΟ ΑΓΙΑΣΒΑΡΒΑΡΑΣ : 2
5   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΤΕ   bye   :  
Round 6 on 2019/02/17 at 10:30
No. Team Team Res. : Res.
1   ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ   ΑΣ ΠΕΡΑ 5 : 3
2   ΚΕΝΤΡΟ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ ΟΜΙΛΙΩΝ   ΠΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΟΛ. ΣΤΕΓΗ :
3   Ο.Π.Α ΧΟΛΑΡΓΟΥ   ΠΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 5 : 3
4   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΤΕ   ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΥΔΡΑΣ  :
5   ΣΟ ΑΓΙΑΣΒΑΡΒΑΡΑΣ   bye   :

 

 

 

Round 7 on 2019/02/24 at 10:30
Α/Α Team Team Res. : Res.
1   ΠΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΤΕ 8 : 0
2   ΠΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΟΛ. ΣΤΕΓΗ   Ο.Π.Α ΧΟΛΑΡΓΟΥ :
3   ΑΣ ΠΕΡΑ   ΚΕΝΤΡΟ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ ΟΜΙΛΙΩΝ   :  
4   ΣΟ ΑΓΙΑΣΒΑΡΒΑΡΑΣ   ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3 : 4
5   ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΥΔΡΑΣ    bye   :  
Round 8 on 2019/03/03 at 10:30
Α/Α Team Team Res. : Res.
1   ΚΕΝΤΡΟ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ ΟΜΙΛΙΩΝ   ΣΟ ΑΓΙΑΣΒΑΡΒΑΡΑΣ 0F : 8F
2   Ο.Π.Α ΧΟΛΑΡΓΟΥ   ΑΣ ΠΕΡΑ :
3   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΤΕ   ΠΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΟΛ. ΣΤΕΓΗ 0 :
4   ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΥΔΡΑΣ    ΠΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ :
5   ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ   bye   :  
Round 9 on 2019/03/17 at 10:30
Α/Α Team Team Res. : Res.
1   ΠΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΟΛ. ΣΤΕΓΗ   ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΥΔΡΑΣ  8F  : 0F 
2   ΑΣ ΠΕΡΑ   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΤΕ  6½ : ½ 
3   ΣΟ ΑΓΙΑΣΒΑΡΒΑΡΑΣ   Ο.Π.Α ΧΟΛΑΡΓΟΥ  5½ :  
4   ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ   ΚΕΝΤΡΟ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ ΟΜΙΛΙΩΝ  2 : 6
5   ΠΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ   bye   :

 

 

 



Πίνακας Κατάταξης 2019

Rank table 8ος Γύρος (ΤΕΛΙΚΗ)

 

Κατ. Α/Α Ομάδα Παρτίδες   +  =   -   ΚΙ1   ΚΙ2   ΚΙ3 

 

1 6 ΠΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΟΛ. ΣΤΕΓΗ 7 6 0 1 12 0 39,0
2 2 ΣΟ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8 5 1 2 11 0 33,5
3 9 Ο.Π.Α ΧΟΛΑΡΓΟΥ 7 5 0 2 10 0 36,5
4 5 ΣΟ ΑΓΙΑΣΒΑΡΒΑΡΑΣ 7 3 1 3 7 2 25,0
5 8 ΠΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 7 3 1 3 7 0 29,5
6 7 ΚΕΝΤΡΟ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ ΟΜΙΛΙΩΝ 6 3 0 3 6 0 25,0
7 1 ΑΣ ΠΕΡΑ 6 3 0 3 6 0 25,0
8 4 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΥΔΡΑΣ 7 1 0 6 2 0 13,0
9 3 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΤΕ 7 0 1 6 1 0 11,0